Jak szkolić dzieci ? Co charakteryzuje je w danym wieku? Co trzeba wiedzieć, aby być dobrym trenerem grup dziecięcych ? Jak powinien wyglądać trening ? Na te oraz wiele innych pytań odpowiemy w obszernym, jedynym w swoim rodzaju szkoleniu z zakresu piłki dziecięcej U4 – U11/12. Pełne szkolenie składa się z trzech modułów, w których  zostaną poruszone wszystkie najważniejsze elementy nauki piłki nożnej : zaczynając od spraw teoretycznych i ogólnych, poprzez konkretne omówienie charakterystyki danego rocznika, na zaawansowanej praktyce kończąc.

  • Moduł 1. – Dobry trener grup dziecięcych – co koniecznie musisz wiedzieć ?

 

Szkolenie jest organizowane przez Trenerów :

  • Rafał Matusiak – Trener UEFA A. – Specjalista przygotowania motorycznego, specjalista ćwiczeń siłowych. Były zawodnik takich akademii piłkarskich jak : Sheffield United (Anglia), Ferencvaros TC (Węgry)

www.matusiak-coaching.pl

  • Billy Abbott – Trener UEFA A. – Trener z prawie 20 letnim doświadczeniem w grupach dziecięcych i seniorskich, uczestnik szkoleń organizowanych przez PZPN oraz Angielską federację FA. Student na wydziale pedagogiki. Były zawodnik klubów w Polsce oraz zagranicą.

www.treningpro.pl

  • Bartosz Gralewski – Trener UEFA B. Absolwent AWFiS w Gdańsku. Trener przygotowania motorycznego Elite Oerformance Instisute, ekspert oceny funkcjonalnej FMS oraz zaawansowanych korekcji. Trener personalny, właściciel Studia Treningu Personalnego ‘’Nowa19’’

www.gralewskiscc.pl/

 

Gościnnie udział w szkoleniu wezmą nasi parnterzy Protrainup oraz Psychosportica.

  • Protrainup – Jeden z najlepszych profesjonalnych systemów na świecie, który pozwala trenerom, akademiom i klubom na skuteczne zarządzanie i kontrolę szkolenia, oraz monitorowania pracy zawodników, jak również rozpisywanie planów treningowych.

https://protrainup.com/pl

  • Psychosportica – Autorzy jedynego w swoim rodzaju systemu mentalnego, współpracujący z wieloma klubami w całym kraju.

www.psychosportica.com

 

Więcej szczegółowych informacji na temat szkolenia, znajdziesz w pliku PDF 

PDF POBIERZ !

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *